Navigace / Navigation

Kontakt / Contact

Martin Valášek:
+420 602 676 988

malariepunk@seznam.cz

web: Tomáš Hofman

Tvarůžkova 2738, 756 61 Roznov pod Radhostem


Nástroje / Tools

rss
facebook


Bannery / Banners

FCB

MALARIE

CULTBURGER

diycore.net

CZECHCORE.CZ

31.3.2002 - DRESCHFLEGEL, HOMOCONSUMENS

Na Petrograd jsem se fakt těšil, i když to v poslední době neposlouchám tak jako dřív. Vyrazili jsme asi o půl osmé z Napajedel a na místo jsme se dostali až za tmy. Když jsme příjížděli k Vrahovi, něco nám nehrálo. Lidi odcházeli směr od Vraha pryč. Samozřejmě nás napadla myšlenka, že Petrograd nedojeli a nebo, že je tam tolik lidí, že se to už do malinkého Vraha nevejde.

No když jsme dojeli přímo k Vrahovi, zjistili jsme že první varianta je pravdou. Údájně prej nepřekročili hranice s Rakouskem, kvůli tomu, že jeden ze členů posádky neměl platný pas. A na Tím bych se chtěl malinko pozastavit. Příjde mi to více než divné. Kapela jede na Evropské tour a není schopná si ani vyřídit pasy. Já vím, že v zemích EU se dá cestovat bez pasu, ale když jedu i jinam, tak si přece všechny potřebné informace zjistím, navíc Petrograd už v Čechách byli a tak by to měli vědět. Příjde mi to nezoodpovědné, navíc když mají hrát u nás čtyři koncerty. V tuhle chvíli, když píšu tenhle článek, nevím jestli ostatní jejich show v republice proběhli. No nic nechám toho, i když P. nedojeli, zaplatil jsem vstup a šel se mrknout alespoň na dvě zbylé kapely.

První to rozpáli HOMO CONSUMENS, hrají opravdu parádní ultra rychlý punk alá stará Italie. No skoukl jsem jeden song a šel jsem pryč, protože těch lidí bylo jako much a já už jsem stejně H.C. viděl mockrát. Jako druzí nastoupili Rakouští DRESCHFLEGEL. No a bylo to prostě boží. Prostě fanoušci INFEST si přišli na své. Ultra rychlý songy (bubeník byl fakt šílený a navíc měl triko Tragedy, čím si mě získal), s těma metalovýma vyhrávka, přesně jako měli Infest. Bylo to fakt peklo, lidi byli nadšení, mosh as fuck a vyžádali asi dva přídavky. Tahle kapela mě fakt dostala, škoda jen že neměli žádnou desku.

No nakonec jsem nebyl tak naštvanej, že jsem jel, jen doufám, že až pojedu příště na P., tak dojedou. Můj kamarád už na nich byl třikrát a ještě ani jednou nedojeli.

Autor neuveden