Navigace / Navigation

Kontakt / Contact

Martin Valášek:
+420 602 676 988

malariepunk@seznam.cz

web: Tomáš Hofman

Tvarůžkova 2738, 756 61 Roznov pod Radhostem


Nástroje / Tools

rss
facebook


Bannery / Banners

FCB

MALARIE

CULTBURGER

diycore.net

CZECHCORE.CZ

Archív akcí / Shows Archive

Stránka 1 z 27  > >>


SETKÁNÍ SVOBODNÝCH DUŠÍ

sobota 29. července 2017 leták

Untitled document

Zdar a sílu!

Zveme vás na další Setkání svobodných duší! Letos Duše chystáme na sobotu 29. 7. 2017, a protože rožnovská střelnice je akcím tohoto typu definitivně uzavřena, proběhnou tentokrát na opačné straně Rožnova, v Tylovicích na louce u Trančíků. Ta se nachází pár set metrů nad Vrahem blahé paměti, směrem od Rožnova do kopců (z náměstí po červené turistické značce směr Hážovické díly). Protože se podobně jako loni jedná o místo, které nám poskytují kámoši, co v bezprostřední blízkosti bydlí, budou letos Duše opět jednodenní. S tím souvisí také naše prosba, abyste na koncert s sebou nebrali psy, díky!

Na místě je možné přespat ve stanu.

K dispozici bude jídlo a pití.

Pokud dorazíte autem, prosíme, abyste zaparkovali ještě v Rožnově. Například parkoviště za Albertem u náměstí je v sobotu od 18.00 a v neděli celý den bezplatné. A dá se zaparkovat taky u bývalého Vraha, vedle je budova STK a před ní parkovací místa, která by v sobotu odpoledne a v neděli měla být volná.

Program vypadá takto:

17.30 - 18.00 CTIB –(R.p.R.)
disco!ego!punk!;

18.00 - 18.45 STERN (Beskydy)
punk z bystřických kopců;

18.45 - 19.30 GHETTOBLASTER (Praha)
citujeme Fullmoonzine.cz: "Ghettoblaster patří k největším nadějím současné české elektroniky."

19.30 - 20.15 JOHNNY NÁSILNÍK (?Praha?)
rap ze dna a s texty, u kterých si říkáš - no konečně!;

20.15 - 21.00 LUCIFER EFEKT (R.p.R.)
blues punk z domova;

21.00 - …THE WILDERNESS (Trnava)
kapela, která hudebně i textově patří k současné slovenské punkové špičce;

Další informace budeme přidávat na www.facebook.com/vrah.roznov.

Za partu kolem Duší zdraví

Ctib

Mapa v samostatném okně


TELEFON ve Freešku

sobota 6.6.2015 leták

Dlouho jsme s TELEFONEM nehráli v Rožnově a pálily nás prsty. Takže vás chceme pozvat na neobvyklý koncert, který chystáme na sobotu 6. 6. do rožnovského klubu Freeško.

V čem neobvyklý?

1) Místo konání. Freeško je bývalá diskotéka. V současnosti je to ale místo, kde se většinu času nic neděje, jen sem tam se tam uskuteční akce typu reggae party nebo koncert místních rockových mániček. My jsme si zrovna tento flek vytipovali hlavně z toho důvodu, že se tam dá udělat slušný zvuk (to je vyzkoušené). Vy, co jste byli na některé akci ve Viganticích, víte, že se zvukem to tam bylo pokaždé spíš kompromisní. Navíc s majitelem Freeška byla velmi rozumná domluva na podmínkách. Takže to prostě chceme zkusit. A jo, diskokoule tam jedna visí. Nebo dvě?

2) Hrajeme sami. Máme pro vás nachystané tři dvacetiminutové sety. Zazní biče, co normálně hrajem v současném programu, zazní fungl nové kusy, zazní archivní záseky a zazní taky hromada coverů, a to poměrně širokého záběru.

3) Hosté. Tři spříznění zpěváci a řvouni, jedna spřízněná zpěvačka.

Stavte se, fest se na vás těšíme!


TZN XENNA

7.11.2014 leták

 

Legendární punková kapela z Polska TZN XENNA se poprvé představí v České republice. Patří mezi pionýry varšavské scény, kde společně s Dezerter, Tragiedia a dalšími notně nakopávala prdel tehdejšímu estabilišmentu. Většina posluchačů ji zná z kultovní kompilace "Jak punk to punk" kde se vymykají svým až street pojetím punku. Jejich první nahrávkou byl sedmipalec "Dzieci z brudnej ulicy" (rok 1985!!). Kapela dlouhou dobu nefungovala, ale před několika lety začala znovu koncertovat, nahrála dvě alba a jeden singl a prostě jim to stále šlape.

Spolu s nimi vystoupí Dáša Fon Fľaša

a až ze Spišskej přijede
NIČITEĽ -  ničivý bass´n´drum hardcore
http://nicitel.sk/
http://nicitel.bandcamp.com/
kapela NIČITEĽ zo Spišskej Novej Vsi má na konte debutový materiál, ktorý vyšiel ako krásna kazeta s ručne robeným kartónovým obalom s názvom "Hnev panteónu". všetko sú to šlehy maximálne do dvoch minút, ale nečakaj nejakú ultra rýchlu jazdu, práve naopak, Ničiteľ na to idú z trochu inej strany, od lesa, z temných zákutí Slovenského raja, kde Hornád vymieľa po celé tisícročia dolinu do skál, tak ako vás oni ničia svojim ubíjajúcim zlozvukom. ťažko sa mi hľadajú kapelové prirovnania, je to vcelku svojské, aj hudobné škatuľky sú na túto kapelu krátke. je to originálne, svojské ako výpoveď, škareďácky škrek deklamuje texty inšpirované mýtami a legendami, pritom veľmi sa dotýkajúce našej doby. staré alegórie predsa nemôžu klamať. nie je to muzika na prvé počutie, ale plíživo si ťa podmaní postupne ako keď ťa pomaly žerie obrovský had.

 


pátek 19.9.2014 leták

JUGGLING JUGULARS …Finsko

INNOXIA CORPORA ♣ Rožnov

MAC GYVER Brno

Nechce se tomu věřit, ale Juggling Jugulars se svými 25 lety působení lze řadit mezi veterány finského punku. Vznikli v roce 1989 a nepřekvapí nikoho, že se tak stalo pod vlivem alkoholu a na trajektu mezi Švédskem a Finskem. Kdo tento trajekt zažil, tak ví o co go. No a pak už tradičně - demo, sedmipalce, nějaké to turné, mini CD, kazeta v Polsku, několik Evropských turné, spousta desek, splitů a kooperací, od roku 2000 spolupráce s německým vydavatelstvím Twisted Chords, samozřejmě proběhly změny sestavy, zvuku (už proto, že od jisté doby mají na vokálu expresivní Anju), stále DIY punk nejlepší kvality. Tím že nehrají typicky "finsky" nejsou možná takovou kultovkou jako jiné severské bandy, ale o to mají věrnější fanoušky. V Rožnově se opět po letech představí a jakože Vraha už nemáme, koncert proběhne v blízkých Viganticích v restauraci Tatra (prostor jsme na jaře otestovali koncertem Sonic Avenues, Needles And Pins a Telefon a jakože vše dopadlo výborně, zkusíme to tam znova).
Spolupartnery budou místní Innoxia Corpora, kteří na posledním vinylovém počinu (split s TELEFON) dokazují, že jsou stále ve formě a pro mnohé překvapivě s více ostřepunkovým zvukem. Jejich finské konexe jsou všeobecně známy, takže to byla jednoznačná volba. A jakože brněnští Macgyver měli se svými přáteli zahrát už na jarním koncertu na Vrahu, který byl zrušen, ideálně doplní páteční večírek.

zve VRAH | crew


SETKÁNÍ SVOBODNÝCH DUŠÍ

1. - 2. srpna leták

Na Dolních Pasekách čili na ulici po které se jede na Střelnici, probíhají výkopové práce. Cesta může být pro auta uzavřena (i když dělníci, kteří tam pracují tvrdili, že by to měli akorát v pátek stihnout), v tom případě je nutno použít objížďku přes staré Zubří.

Zdar a sílu,

jsem tu s pozvánkou na každoroční Setkání svobodných duší, které proběhne v pátek 1. a sobotu 2. srpna v Rožnově pod Radhoštěm v areálu bývalé střelnice na Dolních Pasekách.

Start bude divoký. ANUS je začínající sice, ale už teď přesvědčivá kapela z Martina a úderem dvacáté hodiny odpálí Duše patnáctiminutovým setem běsného punku.

Následuje randál jiného ražení. Pochmurné povídačky na pozadí dvouakordového skřípotu kytary do vás nahustí první sólista letošních Duší UNKILLED WORKER.

Pak domácí TELEFON se setem jako vždy obohaceným o překvápka adresovaná speciálně Duším.

Pak zvolníme, rozhoupou se beaty a svoje rýmy do nich začne hrnout druhý sólista Duší INAU, jeden z těch, kteří mají co říct.

Jako organizátoři koncertů jsme se vždycky snažili o přesahy mimo punkové končiny, proto závěr pátečního programu bude patřit kapele DVA a jejich hravé a nezaškatulkovatelné tvorbě.

Na sobotu chystáme nejprve několik doprovodných programů. Odpoledne se kromě tradičního pingpongového turnaje budeme tentokrát věnovat historii a hlavně budoucnosti VRAHA.

Hudební část sobotního programu bude střídat melodičtější polohy punkové muziky s hrubostma.

O půl šesté odstartují domácí UŠTKNI.

Kapely z Jeseníků odjakživa dokázaly svou hrubozrnnou palbu postavit na vynikajících nápadech a zahrát ji s odpichem (vzpomíná si někdo třeba na ZRÁDCE RASY?) – přesně tohle platí i pro seveřany NORTH MORES.

Po nich nastoupí původně havířovští, dnes pražsko-havířovští GAGARIN s experimentálnějším pojetím punku – taneční rytmy a uřvaný vokál.

Když už jsem vzpomínal na ZRÁDCE, v KUTYA HARAP, kteří nastoupí potom, hraje na kytaru jedna z jejich základních postav, Rejžek. Jedna z nejzajímavějších ostrých kapel současného českého punku!

Předposlední položkou programu je znovuobnovená KULTRA!. Nečekejte ale totéž co kdysi, dnes je to hitový drum´n´bass punk s parádními (a parádně podanými) texty.

A nakonec poslední sólista. Akustická kytara a hlas. Romantický folk? Ani náhodou! Egopunk! Zkrátka, tečku za letošním Setkáním svobodných duší zapíchne CTIB.

Oba večery budou po skončení živé muziky patřit muzice reprodukované.

Za pořádající VRAHpartu zve Ctib.

pátek

20.00-20.15 20.15-21.00 21.00-22.00 22.00-23.00 23.00-24.00

ANUS

DVA

TELEFON

INAU

UNKILLED WORKER

sobota

17.30-18.00 18.00-19.00 19.00-20.00 20.00-21.00 21.00-22.00 22.00-23.00

UŠTKNI

NORTH MORES

GAGARIN

KUTYA HARAP

KULTRA

CTIB

mapa

 

více na mapy.cz / more on mapy.cz
více na google.com / more on google.com

GPS: 49°28'59.301"N, 18°8'3.183"E
(WGS84: 49.4831392 N, 18.1342175 E)


sobota 17.5. 2014 leták

KONCERT PŘESUNUT DO VIGANTIC (HOSPODA TATRA)!!! Začátek 21:00, autobus z Rožnova 20:10.

TELEFON
punk VRAH

SONIC AVENUES
Melodický punk. Nová deska na prestižním portlandském labelu Dirtnap records. Energie na rozdávání. Nášup. A v neposlední řadě, Kanada!

NEEDLES AND PINS
garage/punk Kanada

 

 


středa 30. dubna od 19:00 leták

ME2D
surrealistický pop, Rožnov-Valmez-Zašová,

CTIB + DAŠA FON FLAŠA
československý folkpunkový gulomet, jeden mikrofon, dva hlasy, dvě kytary - a palba z obou stran :)

POZOR!
V rožnovské Městské knihovně
start v 19.00 PŘESNĚ!


DVA. UKWM

sobota 26.DUBNA 2014 leták

DVA

KONCERT vzhledem ke komplikacím přesouváme na jindy.

Pokud chcete navštívit koncert DVA na tomto turné, vřele doporučujeme nový prostor na Vsetíně SUCHÝ DOK, kde DVA zahrají už 3.5. společně s LAYLA  KAŽDÝ JINAK.

UNKILLED WORKER MACHINE, kteří měli hrát 26.4. na Vrahu zahrají v tomto termíno ve Valašském Meziříčí, v Přístavu.


Stránka 1 z 27  > >>